7 Aralık 2019 Cumartesi

Paintball Silahı Nasıl Çalışır

   Paintball silahı: Paintball silahı rakibinizi boya topları ile vurmaya yarayan temel oyun ekipmanıdır. Paintball silahının bir besleme gözü olmalıdır,... Devamı..

( 4 )
5561

Yüksek FPS iyimidir? Doğru FPS birimleri Listesi. 

Airsoftta FPS biraz yanlış anlaşılıyor. Yüksek FPS’nini AEG’nin iyi olduğu kanısına varılıyor, ancak öyle değil. Şunu belirtmek isterim yüksek FPS oyuncağın... Devamı..

( 4 )
1911

Paintball Oyun Senaryoları

Paintball Senaryoları Paintball senaryoları yani oyun çeşitleri / türleri grupların hangi tarzda oynamak istediklerine daha rahat karar verebilmelerini sağlamaktadır. Çok... Devamı..

( 2 )
3676

Kamuflaj Seçimi Hakkında Genel Bilgi

Bu tür sorular çok geldiğinden dolayı sizinle bu konudaki tecrübelerimi paylaşmak istedim. Zamanında devlet kurumlarıyla konuşulurken bu konuda dikkat edilmemiz... Devamı..

( 4 )
2696

Nikel-Metal Hidrit (Ni-MH) Piller Hakkında Kısa bilgi.

Bu tip pillerin yapısı biraz daha karışıktır. İçlerinde titanyum, nikel, kobalt, manganez, aluminyum, vanadyum, zirkonyum, krom ve demir bileşikleri vardır.... Devamı..

( 4 )
4820

Li-PO Piller Nedir? Nasıl Kullanılır nelere dikkat edilmelidir? 

Li-Po (Lithium Polimer) piller hobiciliğin olduğu gibi pek çok elektronik aletin çağ atlamasını sağlayan bir pil türüdür. İçindeki kimyasallar sayesinde... Devamı..

( 1 )
1545

Joule Nedir? 1 Joule Kaç FPS’dir? Nerede kullanılır?

Ürünlerin üzerinde FPS birimi genelde yazılmaz onun yerine “JOULE” ibaresini yazarlar. Bunu açıklamak gerekirse; JOULE Nedir? Joule (kısaltma J), İngiliz... Devamı..

( 16 )
5059

Holografig ve Red Dot sightlar arasındaki farklar.

 Holografig ve Red Dot sightlar arasındaki farklar.  İlk başta ikisi arasındaki farkı iyi anlamalıyız. RED DOT: Adı üstünde “kırmızı nokta”.... Devamı..

( 2 )
3088

Paintball Nedir? Paintball Hakkında Genel Bilgiler

Paintball nedir? Paintball genel kuralları nelerdir? Paintball ya da Boyatopu son 20 yıldır yaygın bir biçimde oynanan oyuncuların rakip takım... Devamı..

( 0 )
1653
Paintball&Airsoft Türkiye SON DAKİKA: